Titles you rated
Mulan IIRated ★ 4.0
The Tale of DespereauxRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ThunderballRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 3.0
OctopussyRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 4.0- MamaRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0