Movies
Ratings
419
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
The Book ThiefRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5