Movies
Ratings
114
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0