Movies
Ratings
32
ChicagoRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Revue Starlight: The MovieRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5