Movies
Ratings
232
Perfect BlueRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0