Movies
Ratings
79
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5