Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
The HandRated ★ 4.0- An Innocent Person Never LiesRated ★ 3.0
Easy RiderRated ★ 3.5- LineRated ★ 3.5
The March of FoolsRated ★ 3.5- The Hell - Two Kind Of LifeRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5