Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0