Movies
Ratings
55
TronRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
88 MinutesRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- We Saw the DevilRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0