Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0