Movies
Ratings
118
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0