Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0