Movies
Ratings
41
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0