Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Take the LeadRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
Bad EducationRated ★ 4.5