Movies
Ratings
140
LoganRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Way of the DragonRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0