Movies
Ratings
244
ThirstRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Last DaysRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0