Titles you rated
BlindRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0