Titles you rated
Rise UpRated ★ 3.5
BoysRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fuku-chan of FukuFuku FlatsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
G-SaviourRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 1.5
ContagionRated ★ 4.0