Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5