Movies
Ratings
562
A Star Is BornRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5