Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5