Movies
Ratings
142
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 1.5
FrankRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0- BrothersRated ★ 4.5
Seven Songs for a Long LifeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.0