Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5