Movies
Ratings
329
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5