Movies
Ratings
717
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
BoltRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5