Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5