Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
John QRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0