Movies
Ratings
39
The Social NetworkRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0