Movies
Ratings
242
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
StorksRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5