Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0