Titles you rated
Batman: Under the Red HoodRated ★ 3.5
Batman & RobinRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Batman: The Long Halloween, Part TwoRated ★ 3.0
Batman: The Long Halloween, Part OneRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
The AnimatrixRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0