Movies
Ratings
242
Captain MarvelRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5