Movies
Ratings
32
The ChaserRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 5.0