Movies
Ratings
381
Blue StreakRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.5