Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 1.0