Movies
Ratings
137
LeonRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5