Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
CargoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bravo, My LifeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.5- She s On DutyRated ★ 4.0
EnoughRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5