Movies
Ratings
119
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5