Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 0.5
In TimeRated ★ 5.0
Hardcore HenryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5