Movies
Ratings
113
PaprikaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0