Movies
Ratings
425
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0