Movies
Ratings
248
Police StoryRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
BaitRated ★ 2.0- SomeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5