Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 4.0