Movies
Ratings
217
The TableRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0