Movies
Ratings
100
Taken 2Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0