Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5