Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0