Movies
Ratings
591
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Memento MoriRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
OnceRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.5