Titles you rated
Ocean WavesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0