Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0